Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemáte někdo osciloskop navíc?

Sháním kvalitní analogový osciloskop alespoň 60Mhz do 6000,-Kč(maximum 6500) nejlépe Tektronix 465 nebo jiný Tektronix, jeden jsem našel na hyperinzerci ale už je to moc starej inzerát ten už si asi někdo koupil. Hledám náhradu za BM566A u který mi odešla časová základna. Díky.

Dobrý den!
Mohu prodat Tetronix 465. Vámi uváděnou maximální cenu 6500Kč akceptuji, i když je pro mne neúměrně nízká. Moje představa byla min. 8000,.-Kč. Jsou u něho 4 originální sondy.
Vlastimil Hofman 728399028