Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Azureus hlásí problém s internetovou ochranou

Nikdy předtím jsem se stahováním neměla problém, ale teď sem v zahraničí a využívám internet společně se svými spolubydlícími. Je možné že je tento internet nastaven tak abych nemohla stahovat? A pokud ano, dá se to nastavení nějak změnit ;-)? Četla jsem podobné články na toto téma a myslela si že problém může být kvůli nové verzi Javy, takže jsem si nainstalovala uTorrenta,ale ani přes ten bohužel stahování nefunguje.

Nie som velky znalec P2P, ale nutnost verejnej ip adresy uz je z obliga. Resp uzivatelia, ktori nemaju forwardnute porty a tym padom neverejnu ip maju cast sluzieb znepristupnenu. Ale to, ze nejde stahovat uplne nic vyzera skor p2p filter na sieti. Skusil by som zapnut sifrovanie spojenia.