Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Usb porty

ahoj chci si kupovat noteboo a mám ten problém že HP mi po všech stranách vyhovuje až na to že má 2usb ,a proto se chci zeptat jestli když na jedno z nich dám hub jestli mě utáhne myš,tiskárnu,skener a foták?

mě jde hlavně o duo core tak kolem 2Ghz,jo ještě stěmi usb doma na compu mám také s tím že když vytáhnu tiskárnu a například chi vložit fotak kiksne mi to z toho důvodu že usb po mně vyžaduje tiskárnu ne připojený fotak?Odkdy 1 usb slouží pouze na jednu věc?

Možná máš spuštěný nějaký "nepostradatelný program", co hlídá, jestli je tiskárna připojena a jestli náhodou nechceš tisknout, kdybys to třeba nevěděl. Když ten program vypneš, řvát to nebude. Také bys mohl mít něco v tiskové frontě a furt se to snaží být připojeno.