Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil místo nokia 6310i?

Prosim Vas jaky mobil by jste mi doporucil.
Doposud jsem mel nokii 6310i.(doslouzil)
A byl jsem s nim max.spokojeny predevsim kvuli baterii.Tu preferuji

Změna předmětu, původně: nokia 6310 (Kurt)

Dosloužila proč?
Mám ji také a to pouze z důvodu výdrže baterie LiPol.
Nepotřebuji žádné mms, foto, video, MP3, chkdsk a jiné pitchoviny. Všechny ty kraviny, co dělají "komunikaci lepčí!". Já na tom nepíšu ani sms.
Nepotřebuju se chlubil videem a pískáním místo zvonění. Jistě, nejsem IN - ale mám to pouze na komunikaci=teď=hned!=situace neodkladné - chci s dotyčným hovořit!
Zprávy odkladné zasílám přes net.
Potřebuji velký seznam, možnost jeho zálohování, čitelný display, velké klávesy(bo mám velký palec a potřebuju ještě jedny oči).
Úvaha:
Koupím novou (orig.)baterii a jedu dál.
Jo až umře, bude problém. Asi koupím tu samou v bazaru.
Jo a ještě: spíš mě sere, že ty nabídky nejdou povypínat nebo aspoň seřadit podle přání uživatele. Ale to je spíš SW záležitost....

Ano, přesně tak. já mám Nokii 3110 už snad 7 let. Koupil jsem jí bezva baterii a vydrží mi nabitá 10 dnů. A to mi chodí spousta notifikací na e-maily.
Mě by se zase šiklo, kdyby bylo něco takového, ale s qwerty klávesničkou, jelikož píšu hodně SMS. Někdy i 30/měs. Měl jsem jeden čas Motorolu V100,
[http://tbn0.google.com/images?q=tbn:072Lu-837ftZyM: http://akamai.tehnokratt.net/pictures/mobiil/Motoro laV100.jpg]
ale ta už je ve věčných lovištích. Byla také bezva a bez nepotřebných věcí.

Mě by se zase šiklo něco s qwerty klávesničkou, jelikož píšu hodně SMS. Někdy i 30/měs.

O pořádné klávesnici u rozumně velkého mobilu jsem před časem taky uvažovala. Mým favoritem byla Nokia 6820, viz zde. Nekoupila jsem ji, ale dodnes si říkám, že jsem možná udělala chybu...