Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hp LaserJet 1200 - skratovaný fotoválec???

Zdravím,
dostala se mi do ruky tiskárna hp LaserJet 1200 series. Při zapnutí však piští a stále běží podávací válce. Myslím si, že jsem se s tímto setkal již v minulosti a pomohla výměna toneru (fotoválce). Prosím tedy o potvrzení či vyvrácení mé domněnky. Popřípadě upřesnit, jestli stačí vyměnit zásobník s tonerem nebo i fotoválec.

Děkuji mnohokrát za odpovědi.

jojo, ty máš odpor, a já fungující síťovou tiskárnu :)

samostatné krabičky-printservery bývají zbytečně drahé (ale levnější než nová tiskárna:), kompatibilita usb připojených tiskáren do home-routerů nijak zázračná (u levných gdi typů je vyloženě ve hvězdách) - ostatně uvádíš svoji zkušenost, takže když ten krám má lanku už ve výbavě, neváhal jsem.