Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funguje jen 1 reproduktor. Jak pozna vadnou zvukovku?

Ahoj,
potrebuju poradit s reprakem. Mam XP SP2, zakladni deska je MSI K9AGM2-FIH, ovladac zvuku mam posledni Realtek 1.73. Do vcerejska vse jelo, jen jsem predelal pc do novyho case a prestal hrat jeden reprak. Potreboval bych vedet, jestli nekdo vite jak to zprovoznit. Kably jsem kontroloval nejmin 10x a repraky jsou v pohode, v jinem pc s temer stejnou zakladovkou funguji oba dva. Odinstaloval a nainstaloval jsem posledni ovladac nejmin 10x, to stejne jsem delal s ovladacem dodanym na CD k desce a porad jede jen 1 reproduktor. Nevim uz co s tim. Na netu jsem o tomto nic moc nenasel, mimo par reakci na Czechcomp., ale tam jde o neco jine.
Muze byt spatna zvukovka, kdyz den predtim jela? Jak zjistit kde je chyba?

Co třeba konektor na zvukovce (zdířka jack)? Neohnul se při manipulaci uvnitř kontaktní plíšek? Zkus jackem "zakvrdlat" nebo jej povytáhnout a snažit se najít pozici, kdy začně hrát druhý repro.

Některé desky mají na sobě header pro připojení předního panelu s výstupem na sluchátka a mic. Tak by se dalo ověřit, zda hrají oba kanály.

Konektorek jsem neohnul. Kvrdlat jsem zkousel a nic. Asi fakt neco odeslo na desce. Je pravda, ze treba na statickou elektrinu jsem pozor vubec nedaval.

Moje deska to asi ma, ale case je starej a je to v predu skoro cely i s USB nefunkcni a zapraseny:-/ Nepozival jsem to a ten PC jsem dal mamce, proto jsme to resil, protoze ona zacala hrat skoro v duchodu hry... Vykaslal jsem se na to a koupil jsem neintegr. zvukovku a uz to jede, ale oznacovat za vyresene to nebudu, protoze je to vyresene jinym zpusobem.