Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký pc?

Chci koupit nový pc,vybrala jsem si dva,je mezi nimi rozdíl v procesoru a paměti.Jeden má procesor Athlon 64 X2 3600+,disk 250GB,druhý má procesor Pentium Dual Core E2140 1,60ghz,disk 160GB,cena je stejná-který bude lepší?Děkuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

ani jeden z těch počítačů není určen na hry. Teoreticky, se skřípěním zubů, by se dal použít ten poslední s kódem LYM5113 - podotýkám, že "hraní" bude spočívat v provozování 3-6 let starých her, novější nebo náročnější hry to nezvládne.

Děti tě za takový střep proklejí. :-D