Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměti Ram

Může mi někdo erudovaný odpovědět na můj dotaz?Mám v PC paměť 128 MB a přidal jsem ještě jednu 128 MB pro zrychlení PC,tedy celkem 256 MB.Skenoval jsem Spybot a trvalo to celkem 42 minut.Zdálo se mi to strašně dlouho,oproti minulému skenování,kdy bylo v PC jen 128 Ram.Vyndal jsem zase tu novou Ram a provedl sken,kdy doba skenu byla jen 39 min/za stejných podmínek/.Vyndal jsem tu původní a dal tu novou a sken trval 47 minut,skoro o 10 minut déle.Je možné,že jsou takové rozdíly v Ramkách a proč.Skutečně se PC zrychlí přidáním Ramky?Snad jsem to napsal srozumitelně a někdo to vysvětlí.Děkuji za odpověď.

V počítači jsou dvě ramky 128MB a na nich je nalepen štítek PC133 128MB a nic jiného,žádný časování,jen čárové kódy. Mám zákl.desku PCCHips M726 a v programu Everest je napsáno,šířka sběrnice 64 bit,skutečný takt 67MHz a efektivní taktování 67MHz.Můžou být obě Ram na sběrnici,když mají jiný kmitočet?Možná asi tady bude ten problém.Při testu byly stejné podmínky.Čím se dá zrychlit chod počítače,aby načítání bylo trochu rychlejší?Procesor je Intel Celeron-A 400MHz/6x67/.