Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD or Intel

Dáváte přednost AMD nebo Intelu? Kamoši mě furt přesvědčují, že Intel je prostě lepší, ale já mám radši AMD (možná proto, že mám teď AMD). Co by jste radši dali do notebooku a co do domácího PC (desktopu)?

Já fandím AMD, zaplaťpámbu tady je, je to jediná konkurence Intelu a pamatuju když Intel neměl na trhu srovnatelného soupeře, ceny jeho procesorů byly opravdu, ale opravdu hnusně vysoké. Dvoujádro od AMD se mi taky líbí a prodávám ho, ani předešlé typy (vyjma prvních Duronů a Athlonů) se moc nehřály, bezproblémové železo. Co bych u AMD procesorů vyzdvihl nejvíc je ale škála MB na trhu za slušné peníze, i laciná deska má výbavu jako o dost dražší deska pro Intel. Pro běžného domácího uživatele ideální. Je mi houby platný když procesor od Intelu je o 200 K levnější, když k němu musím koupit desku o tisícovku dražší. Mohlo by mi to být jedno, zákazníku plať, ale přijde mi prostě nefér z lidí kteří tomu nerozumí vytloukat peníze za sestavu kterou nevyužijí.