Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neznáme zařízení

Prosím o radu-Správce zažízení hlási/žlutý otazník/ NEZNAME ZARIZENI-ID INSTANCE ZARIZENI-ACPI/AWY0001/2&DABA3FF&0-Připojene k systemu vyhovujíci sys.ACPI.Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány/kod 28. Nevíte nekdo jakej ovladač mam nainstalovat když ani nevím jake je to zařízení a ovladače k desce nemam :.( .Mam win XP Profesional,na desce je integrovana grafika NVIDIA 6100 a jej ovladač co jsem dostal s PC taky haproval,stahnul jsem novej a vypada to OK.Děkuji za pomoc

Nie je to nic s pretaktovanim. Daj si do www.microsoft.com do okienka search slovo
AWY0001
a uvidis.
Je to ACPI zariadenie a preto ho musi poznat OS a preto pisem servicepack. Ak SP nepomoze tak je bud problem v asuse alebo je problem v MS alebo to pozna az Vista.
V podstate je to vsetko popisane tu
http://download.microsoft.com/download/a/f/7/af7777 e5-7dcd-4800-8a0a-b18336565f5b/awaymode.doc

Idealne riesenie: Ignorovat to. Prip. v spravcovi zariadeni pravy klik - zakazat, a ignorovat to.
... prip. upgradnut BIOS, ak to nezmizne tak pohladat v BIOSe ci tam nie je polozka "Away device" apod, ak je tak dat Disabled. Moze to byt na akejkolvek doske nielen asus, u sample BIOS buildov od Phoenixu to je v ACPI definovane tiez (a potom ked robim BIOS na nasu dosku tak to z ACPI vyhadzujem aby som nemusel 3hodiny vysvetlovat zakaznikovi ze co to je a ze to je k nicomu :-))