Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalace win XP na win ME

Dobrý den, potřeboval bych přeinstalovat počítač z Windows XP na starší Windows ME. V prostředí MS dos vubec pracovat neumim, win XP nejde odinstalovat možností odebrat win xp v nastrojích přidat odebrat po spuštění xp v nouzovym režimu a CD win ME se mi nenabotuje i když v biosu zvolim jako první botování z cd. Oba systémi mam legální, ale botovací cd mam jen k win xp.
Děkuji

Můj spotřebitelský názor (a nás jsou miliony) je ten, že WMe jsou dobré na kancelářskou práci, minimální s obrázky, přehrávání hudby a snad dost. Odborníků a la Fuente je málo. Instalace programů třetích stran a jejich zkoušení vede k zaplevelení knihovnami a pod. A to WMe nemají rádi. Proto jsem přešel na WXP a MWe nechal na starším PC, kde si se základní konfigurací žije svým klidným životem a nezlobí a manželce to stačí. Co já jsem se s ním nazlobil.