Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno A zase ta modrá smrt...

A je to tady zase, modrá smrt. Někdy se mi stává, že PC se zpomalí a procesor začne jet na 100%. 100 vytížení procesoru potom ve správci úloh ukazuje, třeba Firefox, Word, nebo jakýkoliv právě aktuálně běžící program. HDD přitom svítí jako vánoční stromeček, tak to jde, až do doby dokud se to úplně nesekne a hodí to modrou smrt. PC poté musím restartovat třeba několikrát, než najede Windows, přičemž samotné najetí Windows trvá strašně dlouho. Windows jsem již přeinstaloval , ale nepomohlo to. Pravděpodobně je před smrtí nějaký komponent, ale který? HDD jsem zkoušel v HDD Life a tváří se ok. Tak nevím, prosím poradně, nebo se z toho zblázním….

Tak už se mi vrátil HDD z reklamace, dali mi nový :-D:-D Byly tam vadní patice. No ještě štěstí, že mi to vyreklamovali, protože jsem nenašel záruční list. Přišel jsem na prodejnu a tam mi řekli, že to není problém a podle výrobního čísla mi vytiskli nový záručák, takže super.:-D

Děkuji všem za rady...