Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak otevřít v Corelu soubory z Adobe Illustratoru

Dobrý den,
potřebovali bycho moc poradit - pracujeme v corelu 9, X3, nyní bychom potřebovali vědět zdali je možno nějakým způsobem v tomto programu OTEVŘÍT SOUBORY vytvořené v Adobe Illustratoru CS2 a to ve vektorech. Nevím na koho se obrátit a moc mi na tom záleží.
[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

Já mám bohužel jen CorelDRAW 12 a v něm jdou soubory *.ai OTEVŘÍT bez problémů. A navíc se chovají jako vektory. Jediné co v tuto chvíli nevím, ve které verzi Illustratoru byly ony "aička" vytvořeny. Předpokládám ale, že Adobe se ke svým datovým formátům nechová tak prasácky jako Corel, tak by to mělo jít s kteroukoliv verzí.
Podívejte se na nastavení filtru typu souborů v dialogu Otevřít, jestli tam třeba nemáte vybrány jen soubory typu *.CDR.

Na 100% neumí. CD 9 je někdy z roku 2000-2001. Pokud chci otevřít nativní soubor jiného programu, musím použít novější program, než je program, ve kterém byl soubor uložený. Bude to tak fungovat i obráceně, starší AI si neporadí s novějším CD.
Ať to v AI nechají uložit ve starší verzi *ai.