Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slučování archivů

Zdravím moc vás prosím jestli byste mi někdo neporadili mám 10 souborů v rar a potřeboval bych je sloučit jeden soubor třeba nějaký image jedná se o dvd které je zakryto v těch 10 winrar souborech a potřebuju je sloučitv takový soubor abych to pak mohl vypálit.Je to vůbec možné?Děkuju za každou radu

To je nešikovnost toho, kdo to balil. Musíš rozbalit těch 50 rarů a ty opět rozbalit, až se dostaneš na sladké jadérko obsahu. Prostě v raru jejsou další rary a můžeme jenom doufat, že v těch dalších rarech nejsou opět další, ale už kýžené soubory (nebo kýžený obraz).