Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectDBnotifywndProc: MSIMN.EXE chyba aplikace

Po každém probuzení mého PC z režimu spánku a spuštění Outlooku na mne vyskočí tahle hláška, vždy je potřeba restart, pak jede vše o.k., četnost výskytu této chybové hlášky nebyl až tak markantní, nyní ale téměř po každém zapnutí PC, porůznu jsem hledal, něco snad našel, jakesi opravné patche, ale pouze pro winy v eng. Rady s tím nedám, víte jak na to??:beer:

J ten prvni odkaz, vypisy z Hijacku a podezreni na havet...tu sem testoval, nic.Druhy odkaz (ktery jsem tam prehlidnul:-() vypada zajimave i kdyz nejsem si jisty jestli to ma nejakou souvislost, snad, zejtra nad to sednu.:beer:

Zapomel jsem jeste dodat ze obdobna hlaska doprovazi i spusteni IE7.

Tak jsem vyzkousel nejake postupy doporucene ne te MS strance vc. preregistrace knihoven, pohral jsem si s tim jeste v noci, pak jsem testoval cca 15x probuzeni z Hibernace a spusteni outlooku, zdalo se byt jiz vse o.k. pred chvili zapnu compa a opet ta protivna hlaska, no nic, zkusim badat dal...:beer:

Zkoušek jsem vše možné vč. ms config,nic nezabralo. Nakonec jsem programy i jejich umístění vyhledal přes
Start-hledat-všechny soubory a složky. Zkusil jsem je smazat, což šlo, a zatím ponechat v koši. Zdá se že to pomohlo. Zřejmě se nejedná o nezbytné prográmky.

Zkoušel jsem se toho zbyvit přes MS config i jinak, ale nic nešlo. Pak jsem našel program i jeho umístění přes
Start-hledat-všechny soubory a složky. Lokalizoval jsem je a zatím přesunul do koše. Myslím že to pomohlo. Snad to nejsou nezbytné programy. F.K. Chrudim