Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectDBnotifywndProc: MSIMN.EXE chyba aplikace

Po každém probuzení mého PC z režimu spánku a spuštění Outlooku na mne vyskočí tahle hláška, vždy je potřeba restart, pak jede vše o.k., četnost výskytu této chybové hlášky nebyl až tak markantní, nyní ale téměř po každém zapnutí PC, porůznu jsem hledal, něco snad našel, jakesi opravné patche, ale pouze pro winy v eng. Rady s tím nedám, víte jak na to??:beer:

Zkoušel jsem se toho zbyvit přes MS config i jinak, ale nic nešlo. Pak jsem našel program i jeho umístění přes
Start-hledat-všechny soubory a složky. Lokalizoval jsem je a zatím přesunul do koše. Myslím že to pomohlo. Snad to nejsou nezbytné programy. F.K. Chrudim