Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB PCMCIA adaptér

Zatím se rozhlížím a uvažuju o nákupu bazmeku, co se zapojí do USB a bude mít "zástrčku" na kartu PCMCIA (PC-Card). Nepotřebuji akutně, ale nezávazně ji sháním. Gůgl vyhledá kde co, ale tohle ne-e.

Poradíte/posloužíte/pomůžete?

Pavel

To by bol dost nezmysel, to je akokeby si chcel z USB urobit PCI :-) Je to sice mozne ale predpokladam ze ak by to niekto urobil cena bude vysoka a aj tak to nebude nikdy poriadne fungovat.
Ty nemas na notebooku CardBus sloty, alebo co??? Ak to chces do normalneho PC a nie notebooku tak si kup PCI kartu. Ak to chces do nejakeho minibazmeku tak radsej sa na to vybodni a karty pouzivaj len take co pasuju do minibazmeku, a nie CardBus karty.

Řekl bych, že než mít na UMPC pověšenou takovou škatuli, to je mnohem lepší připojit se přes mobil s bluetooth - i kdyby se kvůli tomu měl koupit z bazaru nějaký starý krám za pár stovek. Na EDGE není potřeba ani bluetooth 2.0. Vyjde to levněji a užitek bude větší.

Tak dneska jsem viděl tenhle převodník v "akci"... Nemá smysl se rozhodovat mezi 16bit a 32bit verzí, obě dvě jsou totiž stejně na hovno... To označení je jen marketingový tah. Viděl jsem to fungovat s tou T-Mobile kartou, nebylo to rychlejší než Dial-Up, silně doporučuji nekupovat, jsou to vyhozené prachy...