Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB PCMCIA adaptér

Zatím se rozhlížím a uvažuju o nákupu bazmeku, co se zapojí do USB a bude mít "zástrčku" na kartu PCMCIA (PC-Card). Nepotřebuji akutně, ale nezávazně ji sháním. Gůgl vyhledá kde co, ale tohle ne-e.

Poradíte/posloužíte/pomůžete?

Pavel

Tak dneska jsem viděl tenhle převodník v "akci"... Nemá smysl se rozhodovat mezi 16bit a 32bit verzí, obě dvě jsou totiž stejně na hovno... To označení je jen marketingový tah. Viděl jsem to fungovat s tou T-Mobile kartou, nebylo to rychlejší než Dial-Up, silně doporučuji nekupovat, jsou to vyhozené prachy...