Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize - jak propojit starou televizi z videem

Zdravím, mám dotaz z problematiky televizí, ale není složitý, tak snad budete vědět. Mám starý televizor bez scartu a video s modulátorem. Obojí jsem spojil koax. kabelem. Až potud je to v pořádku. Ale televize mi nechce zobrazit signál z videa. Jak mám na staré televizi naladit signál z videa?? Díky

Děkuji všem za příspěvky.
Že by byla chyba v televizi? Je to stará televize Tesla (typ nevím, ale je to jedna z prvních
barevných televizí). Má kanály I, II a U. Je možné, aby nějaká
- i ta nejstarší televize - nebyla schopna to zobrazit? Prodejci
tvrdí, že v tom by problém neměl být, ale komu mám věřit?