Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný antivir

Zdravím. Chystám se reinstalovat Windows XP a potřebuji nějaký antivir s nízkými nároky na systémové prostředky. Do ted jsem spokojeně používal AVS od AOL, ale ten byl již ukončen(ikdyž aktualizace fungují). Zkoušel jsem Avast a je to děsný, v paměti si vezme vice nez 30mb a po jeho instalaci se vše zpomalí, hlavně internet. Zkoušel jsem i nový Nod32 verze 3 beta 2 a taky si vezme přes 30mb. Nortona jsem zcela vyloučil a MCaffe také. Máte nějaký tip? Předem díky.

Byl jsem s Avirou tak spokojenej, že jsem ji před několika měsíci koupil... myslim, že za těch 20 euro stojí. Je rychlá a nenáročná - a přitom je to (pokud vim) snad nejparanoidnější antivir: zachytí toho víc než konkurence.
V takovejch těch srovnávacích testech antivirů jí vytýkají akorát falešné poplachy. A protože u mě žádné falešné poplachy nevyhlašuje, připadá mi jako dobrá volba.