Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hučení počítače

Mám comp něco málo přes rok,ale v posledním čase pozoruji,že jak byl ze začátku dost tichej tak teď začíná hučet-je to tón,jako kdyby tahal z posledního...a dost mi i skáče cpu...může to být větrákem,nebo něčím jiným??

Ak to robis vysavacom opatrne (aby si nevysal aj jumpery apod :) a ak sa nedotykas vysavacom suciastok/boardov, maximalne tak chladica, tak sa da aj vysavacom, aj ked nie je to najlepsie. Nie kazdy ma doma stlaceny vzduch 5atmosfer :-) Viem, stlaceny vzduch sa da kupit ako "spray" (aj s hadickou aby sa dal dobre smerovat) akurat vyfukujuci vzduch je tusim hodne studeny (minus neviemkolko °C ?) kedze pri rychlom znizeni tlaku plynnej latky sa dost znizi jej teplota, co tiez neviem ci suciastkam neprospieva. Ale mali by to bezproblemov prezit ak je PC vypnute.