Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware Workstation 6

Ahoj, mám problémy s nastavení vistuální síte ve VMware Workstation 6.Hledal jsem na google a na této poradně,bohužel bez ůspěchu.Mohli by jste mi poradit jak na to.Popřípadě nějaký návod.

Proboha. Proč mají všichni lidi pocit, že je třeba všechno poklikat a poměnit...

Opravdu nerozumím tomu, proč sis dal(a) emulovat vmnet0 adaptér na adaptéru vmnet0. Taková krásná a nelogická definice kruhem se opravdu nevidí každý den..

Jak jsem už psal - nastav si tam nějaký REÁLNÝ ethernet adaptér. Ideálně takový, který je i připojen.