Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na hudební CD bez Nera ?

Prosím o radu jak vytvořit klasické hudební CD z empétrojek.Ale bez použití Nera, které mi to při převodu dost mrší.Problém je že tam chci používat normalizaci a ekvalizer a to jsem v žádném programu nenašel...:-(

MP3 se vypalují jako datové cd.
Z nich znovu udělané hudební cd už je osekané díky předchozí mptrojkaci a tudíž méně kvalitní než originál.
Na normalizaci mp3gain, umí to rovnou, audacity si to převádí.
Vypalovadlu už předhodit připravené songy. Ekvalizer snad až při přehrávání dle typu beden, místa kde se to přehrává.
Mám dojem, že nero se snaží být všeobjímajícím nástrojem a někomu to nemusí vyhovovat.

Problém je jednoznačně mezi PC a židlí./a možná i v Neru - respektive v jeho verzi/.
V Neru LZE jednotlivě nastavovat hlasitost, /čili normalizovat/, ekvalizér, přehazovat pořadí skladeb atd.
PS. Mám Nero 6

Nikdo netvrdí že v Neru nelze jednotlivě nastavovat...asi jsi špatně četl než ses vrhnul na odpovídání....Problém je spíše v tom, že Nero ne zrovna nejlépe převádí mp3 na audio CD, jak jsem pochopil z různých dotazů a příspěvků na poradnách. Ale máš pravdu ,problém byl opravdu mezi PC a židlí...proto jsem tady na poradně také dal dotaz. Mám dojem že na to ta poradna je. Ale díky za rady