Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak na hudební CD bez Nera ?

Prosím o radu jak vytvořit klasické hudební CD z empétrojek.Ale bez použití Nera, které mi to při převodu dost mrší.Problém je že tam chci používat normalizaci a ekvalizer a to jsem v žádném programu nenašel...:-(

Problém je jednoznačně mezi PC a židlí./a možná i v Neru - respektive v jeho verzi/.
V Neru LZE jednotlivě nastavovat hlasitost, /čili normalizovat/, ekvalizér, přehazovat pořadí skladeb atd.
PS. Mám Nero 6

Nikdo netvrdí že v Neru nelze jednotlivě nastavovat...asi jsi špatně četl než ses vrhnul na odpovídání....Problém je spíše v tom, že Nero ne zrovna nejlépe převádí mp3 na audio CD, jak jsem pochopil z různých dotazů a příspěvků na poradnách. Ale máš pravdu ,problém byl opravdu mezi PC a židlí...proto jsem tady na poradně také dal dotaz. Mám dojem že na to ta poradna je. Ale díky za rady