Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cuká se mi obraz při puštění TV

Mám XP, Srvs Pack 2c mm, RAm 512, Procesor Celeron 2,5GB, o VGA mi píše Everest : Vlastnosti grafického procesoru: Grafická karta VIA/S3G Unichrome Pro Integrated, Kódové jméno GPU, UniChrome Pro (Integrated 1106 / 3118, Rev 02), GPU takt 217 MHz, Takt paměti 166 MHz. Koupil jsem TV Tuner Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick ( je napsáno na krabici), Direct 9 mám, Když pustím televizi, všechny programy se cukají. Prosím, nevíte proč a co s tím? Děkuji Jirka.

Precitaj si minimalne poziadavky na krabici tej TV karty a v programe Everest si pozri aky presne mas procesor (celeron 2.5GB to je fakt popis o nicom). Software k tymto TV kartam je dost narocny na vypoctovy vykon CPU. Mozno by pomohli najnovsie ovladace k doske a grafike (na strankach vyrobcov dosky/grafiky a ak to je notebook tak na strankach vyrobcu notebooku, nepises co mas tak ti nemozem dat link na ovladace).
Ak sa da v tom SW povolit "overlay" tak povolit, to by mohlo odlahcit trochu CPU. Ale aj tak to bude ten CPU vytazovat asi dost...