Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné originální DVD tituly (filmy, hry, programy)

Zdravím,
kdyby někdo našel nějaký zajímavý program, hru nebo film za "pár šupů". Mohla by se zde uvést...:-)
Takže, zatím uvádím:

Marečku, podejte mi pero! - 42Kč (teď vyjde v Blesku)
Soldier of Fortune: Platinum Edition - 149Kč (skvělá hra, takový malý přelom v 3D střílečkách)
Fritz 9 - 299Kč (skvělý šachový program, získáte navíc roční členství na serveru playchess.com, které jinak stojí 30eur)
Far Cry - 199Kč (skvělá 3D střílečka s výbornou grafikou a kopletním českým dabingem, za super cenu)

Očekávám další tituly...:-)
Díky!
MaSo

To je pravda, ale Ubisoft se doposud nevyjádřil, jak to DOOPRAVDY je s neamerickými usery. Něco sem četl na Doupěti (přiznávám, ne moc pozorně, protože fárkraje za 199 už mám cca rok a půl...).

Stejně tak je na tom Prince of Persia (nějaká novější 3D verze, ne ty 15 roků staré perly.

Další věc - tyto verze jsou adware, čili s reklamou :-? (nepátral jsem jak - ale letáku na vložky či outú internet v džungli bych se opravdu nechtěl dočkat)

Staci si vytvorit americky ucet a muzes hrat...;-)
Reklama je jen v menu, da se odklepnout. Nastesti uprostred dzungle nejsou stanky McDonalds.
FarCry za dve kila bych si rad koupil, kdyby to bylo v originale a ne lokalizovane:-(