Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné originální DVD tituly (filmy, hry, programy)

Zdravím,
kdyby někdo našel nějaký zajímavý program, hru nebo film za "pár šupů". Mohla by se zde uvést...:-)
Takže, zatím uvádím:

Marečku, podejte mi pero! - 42Kč (teď vyjde v Blesku)
Soldier of Fortune: Platinum Edition - 149Kč (skvělá hra, takový malý přelom v 3D střílečkách)
Fritz 9 - 299Kč (skvělý šachový program, získáte navíc roční členství na serveru playchess.com, které jinak stojí 30eur)
Far Cry - 199Kč (skvělá 3D střílečka s výbornou grafikou a kopletním českým dabingem, za super cenu)

Očekávám další tituly...:-)
Díky!
MaSo

Nevím, jestli to je ještě "za pár šupů", ale

Battlefield 2 je už JEN za necelá 4 kila:

index.php

Podotýkám, že tuhle hru hraju už přes rok a ještě se neomrzela. Existuje pro ni spousta modů (vč. totálních konverzí), a custom herních map, v česku/slovensku je několik herních serverů, na zahraničních je rovněž neustále plno.

Doporučuju.

To je pravda, ale Ubisoft se doposud nevyjádřil, jak to DOOPRAVDY je s neamerickými usery. Něco sem četl na Doupěti (přiznávám, ne moc pozorně, protože fárkraje za 199 už mám cca rok a půl...).

Stejně tak je na tom Prince of Persia (nějaká novější 3D verze, ne ty 15 roků staré perly.

Další věc - tyto verze jsou adware, čili s reklamou :-? (nepátral jsem jak - ale letáku na vložky či outú internet v džungli bych se opravdu nechtěl dočkat)

Skus si zmenit CZ win na EN.

ak zmenit ceske windows na anglicke ale jen na oko pro soft
=============================================
Na anglicke:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001 \Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0409"
"De fault"="0409 "
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002\Control \Nls\Language]
"InstallLanguage"="0409"
"Default"=" 0409"

Na Ceske:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Co ntrol\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0405"
"Defau lt"="0405"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet002 \Control\Nls\Language]
"InstallLanguage"="0405"
"De fault"="0405"

Musíš si zřídit Steam účet (zadarmo). Ten má svůj browser a z něj se spouští Steam-like hry. Mimo Steam (asi) nefungují (nedají se spustit exáčem třeba z Exploreru).

V případě her ne od Valve (Half-Life série) se rovnou vytváří adresářová struktura hry. Dá se pochopitelně (v enginu Steamu) zazálohovat pro další použití - např. při přeinstalaci PC se nemusí znova stahovat. Nemůžeš si sekundárně určit místo instalace na disku - vše se děje v rámci instalačního adresáře browseru Steamu. Proto je vhodné na to myslet a necpat jej na systémový disk.

Další výhodou je, že i kdyby se vše na PC pohnojilo, není problém znova nainstalovat Steam (nebo na novém PC), zalogovat se a ihned se ti objeví hry, které máš zaregistrované/koupené. Nemáš-li zálohu, můžeš je znova stáhnout a nainstalovat.

Suma sumárum: je to pohodlné, levnější, žádný opruz s ochranama či poškrábáním CD/DVD. Engine Steamu má řadu dalších fičur: vlastního IM klienta, e-shop, news z oblasti her, jednoduché sdílení informací o hrách (a postupu v nich) s přáteli. Všechno se automaticky aktualizuje, takže bez sledování jsi furt up-to-date. A her, které je možno na Steamu získat, masivně přibývá: http://www.steampowered.com/v/index.php?area=all&in itial=1