Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezalamuje se odkaz ve zpravickach

Zdravicko...
koukam se momentalne na http://pc.poradna.net/flash/view/494-prehled-10-int ernetovych-prohlizecu-neni-jen-internet-explorer-a- firefox
a adresa v policku "Zdroj" neni zalomena, pokracuje pod "Hledani" a dal a dal a dal... Je to tak OK? Je to prkotinka, ale vsichni vime, ze velke dilo se sklada z malych detailu.:-)

Pouzivam Firefox 2.0.0.6. Rad bych dal screenshot, ale momentalne mi nefunguje PrtScr klavesa... :x:

než to zalamovat vkládáním umělých mezer, nechal bych to být.
odkaz mi nepřekrývá pravé menu, opisovat ho stejně nebudu, když na něj ukážu je funkční, "kopírovat adresu odkazu" taky funguje.

řešení např. uřezávat zobrazení textu přetékající blok by nebylo šťastné, kdyby to chtěl někdo označovat myší pro kopírování.