Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pakety

vsetkych pozdravujem.ja by som sa len chcel spytat co su to pakety.a aky maju vyznam.staci v kocke.lebo mam pocit ze mi idu akosi rychlo.dakujem

CO ti "ide pomerne rychlo"? mozes sa vyjadrovat tak aby aspon niekto pochopil o com tu cely cas hovoris? Blika ti to alebo co?
Ak nic nerobis na internete tak to blikat nema, ale zrejme sa ti stahuju zaplaty Win cez autoupdate. Ak to nie je autoupdate tak to je vir. Aktivne spojenia si vies pozriet napr. zvycajne vo firewalle ak mas nejaky. Da sa to aj prikazom win ale momentalne si nan neviem spomenut :-)

ked kliknem na local area connection a potom na stav tak su tam pakety,odoslane a prijate.je to tam vyjadrene v cislach.no a tieto pakety,zrejme to su pakety lebo to tam je napisane,tak idu rychlejsie ako predtym.dufam ze je to dost zrozumitelne