Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pakety

vsetkych pozdravujem.ja by som sa len chcel spytat co su to pakety.a aky maju vyznam.staci v kocke.lebo mam pocit ze mi idu akosi rychlo.dakujem

ked kliknem na local area connection a potom na stav tak su tam pakety,odoslane a prijate.je to tam vyjadrene v cislach.no a tieto pakety,zrejme to su pakety lebo to tam je napisane,tak idu rychlejsie ako predtym.dufam ze je to dost zrozumitelne