Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s Windows Media Player 11

Používám WMP 11 a při přehrávání některých DVD disků mi nehraje zvuk. U některého hraje v pohodě a u některého dokonce hraje jen reklamy před filmem se zvukem,ale film samotný je němý :-( V nastavení jazykových stop to není,protože u disku,kde mi nehraje zvuk je jen jedna zvuková stopa. Když ale ten samý disk přehraju v Power DVD přehrávači,hraje se zvukem celý. Neví někdo co s tím?!? Používat Power DVD pro přehrávání DVD se mi moc nechce,spíš bych chtěl "rozchodit" ten WMP.
Všem předem děkuju za jakoukoliv pomoc!!!

Dokonce je to vysoce pravděpodobné. Možná si neodinstaloval 10
a na to nainstaloval 11 verzi. Můžeš zkusit odinstalovat WMP 11
a pak ještě smazat ručně příslušnou složku v Program Files se zbytky všeho.
Spusť pak po restartu znova instalaci WMP 11 na origoš Windows.

WMP 11 na stránce MS je z 26.1.2007, pokud máš nějakou beta verzi:

http://www.microsoft.com/downloads/Browse.aspx?disp laylang=cs&categoryid=4

Hmmmmmm,tak to nepomohlo :-( Jedenáctka se mi podařila odinstalovat v pohodě,ale ta desítka se asi neodinstalovala celá,protože mi to pořád psalo,že program nelze odinstalovat,protože je používán jiným programem. Přitom jsem nic spuštěnýho,co by s WMP souviselo neměl. Zkoušel jsem ten disk přehrát v tý desítce a v tý to nešlo vůbec-ani obraz,ani zvuk:-( Tak jsem naistaloval znovu tu jedenáctku a jsu tam,kde jsem byl:-(