Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emulace Javy

Zdar všem. Nevíte někdo o webové službě, která by emulovala zobrazení stránek založených na Javě, aniž bych musel mít Javu instalovanou? Ze svého domácího PC musím bohužel momentálně pracovně na stránku, která běží na Javě, ale nechce se mi kvůli tomu Javu instalovat. Je tam možnost zobrazení i bez Javy, ale já bych potřeboval aspoň vidět, jak to s ní vypadá a co to dělá.
Představa je: Zadám odkaz a ukáže se třeba flash animace nebo krátké video, kde přejedou kurzorem po odkazech, na jeden z nich přejdou, zase trochu oňuchají odkazy a konec.
To je asi sci-fi, nebo se pletu?

(Líná huba je holé neštěstí, tak jsem to zkusil. Odkaz na tu javovatou stránku sem dát nechci, proto se ptám jen obecně.)

Tak na to zabudni :-) Neviem si predstavit ako by to malo za teba s java apletom pracovat, ved java aplet je program, to je akokeby si chcel mat nejaky automat ktory ti nahra pracu s akymkolvek exe :-)

javu si kludne nainstaluj, nic ti to neurobi a trva to 10sekund.