Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seká se access point ovislink 5450

Nejsem si jistý, ale vypadá to, že se mi seká ovislink WL-5450AP (fw.v2.2.1.17.11eu), zapojený jako access point. Zcela náhodně se stává, že síť přestane fungovat a žádné IP v síti neodpovídá na ping. Stává se to i několikrát denně, ale někdy zase funguje třeba několik týdnů bez problémů. Když se to stane, tak se nedostanu vůbec nikam, tedy ani do toho AP. Musím ho vytáhnout ze zásuvky a znovu zapnout. Jsou na něj napojena 3 PC(1xLAN, 2x WLAN) a ADSL router zyxel. Zakázal jsem DHCP a nastavil jsem všude pevné IP, ale nemá to žádný vliv, seká se úplně stejně, jako s DHCP(když má blbou náladu, tak i několikrát za hodinu). Nemá někdo ponětí, čím by to mohlo být? Na všech PC běží WinXP prof. bez virů a jiné havěti.

Nakonec jsem se tedy odhodlal a nahrál jsem ten firmware z webu ovislink. Zatím běží bez sekání, ale aby to nebylo až tak snadné, tak se od té doby nemůžu pro změnu dostat do přístupového rozhraní toho AP. Podle manuálu by měla být defaultní adresa 192.168.100.252 ale ta nefunguje. Zkusil jsem to i resetovat ale bez výsledku, takže mám nastavené jen defaultní hodnoty bez žádného zabezpečení. Neví někdo jak se do toho dostat?