Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vypalovanim DVD

zdravim, mam problem s kopirovanim dvd disku. kdyz vypaluji tak behem procesu mi to napise chybu ve vypalovani a konec a cele dvd je v haji. zkousel sem to v neru, alkoholu a v clone DVD a vsude to dela to same. plny disk mechanika necte a pak pri vypalovani na prazdny se to hryzne.je to vypalovaca LG

ale jakto ze to na rw vypali a na normalni ne

A jaka ze to pouzivas media? Je mozne (a stava se to casteji, nez by bylo mile), ze starsi palidla odmitaji smazit na nova media (tyka se hlavne vysokorychlostnich placek s pomalym palidlem). Zkus flashnout FW vypalovacky. Jen doufam, ze tam nestrkas nejaka shitoidni kolecka...

:-( Tak s tebou to bude těžké. Prohlídni si Nero pořádně.Je tam čtvereček na zafajfkování simulovat. Prostě ti to nevypálí a tím pádem nepřijdeš o nosič. Když ti to dělá cca 14 dní tak co jsi mezi tím instaloval? Jak stará je palírna? Kopíruješ přímo, nebo nejdříve uložíš na disk a potom pálíš?

mechanika je stara rok a vypaluji tak ze dam dvd s fimem do mechaniky dam vypalit ono to udela image na HDD ta se vytvori vyjede plne dvd a pak tam vlozim prazdny dvd a ono to vypali. a nemuzou bejt vadny ty prazdny kdyz to na to RW jde a na tyhle ne

Co je to za médium? Použil jsi nějaké jiné? Mi se stalo že jsem použil neznačkové, sice vypalování proběhlo v pořádku ale výsledek katastrofální. Tehdá jsem vyhodil asi 50 médií a od té doby si dávám pozor co kupuji.