Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Reklamace vypalovačky

Dobrý večer. Podělala se mi vypalovačka, tak jsem jí šel reklamovat.
V prodejně mi řekli že prodejnu vlastní nový majitel, že předchozí majitel snad zkrachoval. Reklamaci odmítli s tím že si mám najít předchozího majitele. Můžu sebrátit přímo na index.do.
Díky za případné rady.
Jinak jde o bývalou prodejnu discont pc.
Nyní PC Diskont NOVA s.r.o.
IČO a DIČ je u každé firmy jiné.

O tom prave mluvim. Ve firme, kterou koupil novy majitel, mi byl (primo jim) dodan kontakt na predchoziho, "jehoz" disk mi vyhnil v zarucni dobe. Stary majitel, ac nyni v jinem fochu (ucitel), nehnul brvou, a disk vyreklamoval. Tak by to (dle me) melo byt i v pripade respondenta...

Zřejmě nová firma není právním nástupcem té staré a není tím, kdo by byl pověřen to za původního majitele řešit. Ten to mohl zajistit u jiné firmy, nebo to (jako v případě mifa) vyřizuje na vlatní triko, byť ho najdete třeba ve výkopu na rohu ulice s krumpáčem v ruce. Možná je ale na Bahamách s vychlazenym pivem v ruce.