Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Jaký set-top-box (značka - model)

Analogové vysílání pomalu končí a kdo zrovna nemá na celou digitální televizi, bude si muset set-top-box pořídit.
Napište mi prosím co vám na jakém vadí, či naopak vyhovuje.
Asi si ho budu zanedlouho též kupovat a "abych byl při vybírání chytrý". :-)
Dík KFNB

My to asi budeme dělat jako bytové družstvo pro celý panelák (ale kdoví kdy). Zatím nechci nic kupovat, jelikož by to pak nemuselo být kompatibilní. Stejně na bednu moc nekoukám a 6 programů mi stačí bohatě. Stejně koukám z osmdesáti procent na ČT2 a na to mi stačí anténa.

Vypadá pěkně. Ale já spíše budu chtít nějaký obyčejný. Propojovat s PC to nepotřebuji, ani disk nepotřebuji a spoustu dalších věcí také ne. Kombinovaný nebudu potřebovat, ale budu potřebovat, aby tam šel teletext na všech českých stanicích. Zejména stránka 888.

Jsem pro, to je rozumná volba pro tvé potřeby. Dostatek přípojných míst, odpojitelný napájecí kabel, příjemná cena, plné a bezproblémové počeštění a není to z Tchaiwanu. :) Takže pokud tě neuráží design, není moc co řešit. Technisaty platí za spolehlivé.

HDMI je na digitální propojení s "těma plochejma televizema". Je tam i jeden levnější Mascom (tahle značka v satelitech patřila taky vždy mezi slušné) s HDMI, navíc je docela fešnej. Pokud to ale nepotřebuješ a ani potřebovat nebudeš, můžeš zůstat u Technisatu.

Samozřejmě poreferuji.

Původně jsem chtěl 2-tunerový Sigmatek-2000, ale všude měli pozdržené dodávky a kromě toho ten Sigmatek na mne působí jako značka-sra*ka.

Tebou anoncovaný Wisi Combo má navíc USB. Doufám jenom, že jeho HDD bude výměnný.

U nás není DVB-T aktuální,zatím jsem kupoval pro známého jen PC kartu analog+DVB-T ASUS, ale DVB-T příjem u nás není, tak jsem nezkoušel. Slušný prodejce je:
cenik , má jak sat, tak DVB-T i kombinace.
Ten WISI vypadá zajímavě, satelitní příjem bych nezavrhoval,i mezi nekodovanými stanicemi jsou dost dobré . Na 28,2 vých. je plno hudebních TV kanálů a anglická radia, volně vysílá taky Horror Zone, Playboy One ...http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/28 e2/fta/ , na Astře 19,2 vých. se taky něco najde- Eurosport, Real Madrid TV a pod.

[OT lama dotaz] Koupil jsem si TV Tuner (Leadtek Winfast DTV 2000H). Zajímá mě, jestli potřebuji pro příjem digitálního vysílání nějakou speciální anténu. Nebo to pojede bez jakékoliv antény?[/OT lama dotaz]
:-[

[OT lama dotaz s tím set-top-boxem souvisí]Někde jsem četl, že to zlobí u společných antén, jelikož tam prý běhají nějací VHSové s plácačkama na mouchy a ruší to příjem. naštěstí ale mám svou samostatnou a doufám, že ji ani nebudu muset přetáčet, jelikož jí mám podle azimutu (mapa -> buzola -> azimut -> střecha -> anténa potle něj) směrovanou na Cukrák (obraz jak fotka) a že pouze vrazím kabel od antény do s-t-b.[/OT lama dotaz s tím set-top-boxem souvisí]

Ahojik sem tu novej potřebuju radu jak vystřílet vojáky v bunkru tak aby mi nevpadly do zad v zápětíí kdy budu kosit venomem ty uvnitř je tam dvojii brána tou jednou procházím a ta druháá se otevíráá když kosím ty v téé druhé bráně je to strašně těžkýý děkuju předem za radu