Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Jaký set-top-box (značka - model)

Analogové vysílání pomalu končí a kdo zrovna nemá na celou digitální televizi, bude si muset set-top-box pořídit.
Napište mi prosím co vám na jakém vadí, či naopak vyhovuje.
Asi si ho budu zanedlouho též kupovat a "abych byl při vybírání chytrý". :-)
Dík KFNB

Ahojik sem tu novej potřebuju radu jak vystřílet vojáky v bunkru tak aby mi nevpadly do zad v zápětíí kdy budu kosit venomem ty uvnitř je tam dvojii brána tou jednou procházím a ta druháá se otevíráá když kosím ty v téé druhé bráně je to strašně těžkýý děkuju předem za radu