Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Joomla! - upravovanie obsahu

Zdravim,

mam stranky, robene v CSS a HTML v PsPade, ide o www.footbag.sk. S ostatnymi chalanmi sme sa dohodli na tom ze to hodime do nejakeho RS, do oka mi padla Joomla.

Joomlu mam uz nainstalovanu mam prehodeny pozadovany template, len neviem ako menit obsah, ten by som chcel uplne rovnaky ako na starej stranke. Kto by ma vedel nakopnut ako to hodit do joomly /nerozumiem tym sections atd/ budem moc vdacny.

Pomohol by mozno aj daky navod, navody som vsak nasiel len pre instalaciu joomly.

Moje icq: 237 106 691

Dakujem za pomoc.

Vlezeš do administrace, tam si naděláš položky menu a pak články -> nový článek, použiješ copy+paste a článku určíš kategorii.
Pokud to máš nějak v databázi (nekoukal jsem), tak by šlo vyexportovat tabulku se články, upravit ji podle tabulky pro články z Joomla (počet a názvy sloupců, případně doplnit data - datum/autor/atd) a mrsknout to tam.