Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Ahoj, prosím vás o radu jestli je vhodná doba na koupi notebooku. Měl by to být notebook na slabší hry (ale nemusí ), kancelář a internet. Měl by stát tak do 15 000 Kč. Nevíte kde se dá takový koupit? A je ta správná doba na koupi? Nebo mam ještě počkat? Děkuji za odpoveď.

V cestine se pouziva pouze jeden otaznik na konci vety. Pred teckou na konci vety se nedela mezera. (rh)

Do 15000,- seženeš skoro v každém obchodě. A aby to něco umělo? No, ehm, něco to umět bude, ale nesmíš chtít zázraky a ty peníze.
Elektronika zlevňuje furt, kurz dolaru se taky vyvíjí furt.,, Takže když počkáš třeba dalších 10 let, bude to ještě levnější a výhodnější.

zdary projet si par stranek at dostanes prehled co je dnes v nabitce, sam si budu kupovat v nejblizsi dobe notas, takze uz mam docela prehled. nejlepsi jsou: alza, cybex, czechcomputer, mironet, dxt, vicemene jsou ceny srovnatelne. za 15 000 s DPH se uz da sehnat dvoujadrovy procesor a 1 Gb ramky, docela dobry je napr.:

http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=ACE-61487 5

nema cenu cekat, ale taky bych nekupoval komp za 20 000 a vic, kdyz ho potrebujes pro normalni kancelarskou praci, tento ti bude plnit bohate vsechna tvoje prani nekolik let, a kdyby si kupoval drazsi, tak budes uz pristi rok litovat zbytecne vyhozenych penez

Tak já nevim , někerý ten notebook (z odkazů od vás ) má webovku ,některý ne ,některý má 1024 MB ,některý 512 MB ,některý má OS , některý ne . Tak nevim podle čoho mam vybírat . Jak byste vybírali vy???

vybera sa podla toho co potrebujes. Co na tom budes robit. Ak narocnu grafiku je lepsie mat viac RAM, prip. ak planujes pouzivat Win Vista je lepsie mat aspon 1024MB, pre narocnejsie graficke veci je dobre mat aj 2048MB.

Ak chces len pisat vo Worde a pozerat si internetove stranky pod WinXP tak staci aj 512M.

OS si vyberes podla toho ci uz OS kupeny mas, taky ktoreho licencia sa da prenasat medzi PC. Predpokladam ze nemas takze kupis s OS.

Pocuj a auta si kupujes podla coho? Podla toho ake auto by chcel sused? :-)

ale nechce mi to nějak komunikovat

"nejak mi nechce ist auto, nevies co je s nim"?
Nie, nevieme co je s tym, ak chces tak urob novu otazku a napis co presne si zapojil, akym kablom si to zapojil, kam si to zapojil, co si nastavil, kde si to nastavil, ako si to nastavil, a co konkretne nejde (ako sa prejavuje to "nejde")

Tak to vemem pěkně od začátku , kabel z modemu(LAN) sem zapojil do WI-FI routeru a ten sem zapojil do síťe teoreticky by už mi měl notebook zjistit nějakou bezdrátovou síť ,ale nic no tak sem připojil kabelem(znovu LAN) z toho routeru stolní PC a řikam si já to nastavim v nastavení toho routeru ,ale ouha ta IP adresa toho routeru jako by neexistovala a nic mi to nenajde takže sem zase na začátku. Takže bylo to alespoň trochu vyčerpávající?

Nie, nechapem co to je u teba modem(LAN). Modem kam? Aku IP adresu kam zadavas, a co ti to hlasi? Aku mas nastavenu na tom PC z ktoreho sa chces pripojit na router IP adresu a masku siete? (ipconfig -all) Spajas to dufam nekrizenym kablom.
A vobec mi nie je jasne co s cim chces vlastne spojit a co od toho ocakavas.
Urob novu otazku a popis to poriadne. Tu to riesit nebudem je to tu otazka o kupe notebooku.