Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Ahoj, prosím vás o radu jestli je vhodná doba na koupi notebooku. Měl by to být notebook na slabší hry (ale nemusí ), kancelář a internet. Měl by stát tak do 15 000 Kč. Nevíte kde se dá takový koupit? A je ta správná doba na koupi? Nebo mam ještě počkat? Děkuji za odpoveď.

V cestine se pouziva pouze jeden otaznik na konci vety. Pred teckou na konci vety se nedela mezera. (rh)

ale nechce mi to nějak komunikovat

"nejak mi nechce ist auto, nevies co je s nim"?
Nie, nevieme co je s tym, ak chces tak urob novu otazku a napis co presne si zapojil, akym kablom si to zapojil, kam si to zapojil, co si nastavil, kde si to nastavil, ako si to nastavil, a co konkretne nejde (ako sa prejavuje to "nejde")

Tak to vemem pěkně od začátku , kabel z modemu(LAN) sem zapojil do WI-FI routeru a ten sem zapojil do síťe teoreticky by už mi měl notebook zjistit nějakou bezdrátovou síť ,ale nic no tak sem připojil kabelem(znovu LAN) z toho routeru stolní PC a řikam si já to nastavim v nastavení toho routeru ,ale ouha ta IP adresa toho routeru jako by neexistovala a nic mi to nenajde takže sem zase na začátku. Takže bylo to alespoň trochu vyčerpávající?

Nie, nechapem co to je u teba modem(LAN). Modem kam? Aku IP adresu kam zadavas, a co ti to hlasi? Aku mas nastavenu na tom PC z ktoreho sa chces pripojit na router IP adresu a masku siete? (ipconfig -all) Spajas to dufam nekrizenym kablom.
A vobec mi nie je jasne co s cim chces vlastne spojit a co od toho ocakavas.
Urob novu otazku a popis to poriadne. Tu to riesit nebudem je to tu otazka o kupe notebooku.