Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak registrovat MS Visual C# express

zdravicko, netusite nekdo jak mam registrovat tento produkt? Je nutna po 30 dnech registrace na MS strankach, kdyz vsak dam vygenrovat MS ID, vyplnim email, heslo, bezpecnostni otazku + CAPATCHU dam ok, chvili to nacita a pak spadne..testovano na 2 prohlizecich a funkcni cdkey nezle taky na netu nikde najit, netusite pls nekdo ?

A netušil by někdo,jak zaregistrovat produkt tak, aby ho mohli používat všichni uživatelé počítače? Když se přihlásím pod jiným jménem, tak se zas tváří, jako neregistrovaný. Potřeboval bych Visual C# nainstalovat na celou školní učebnu, kde jsou navíc cestovní profily, a nevidím reálně, že by se všichni studenti každý zvlášť registrovali na Ms Passport..