Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak registrovat MS Visual C# express

zdravicko, netusite nekdo jak mam registrovat tento produkt? Je nutna po 30 dnech registrace na MS strankach, kdyz vsak dam vygenrovat MS ID, vyplnim email, heslo, bezpecnostni otazku + CAPATCHU dam ok, chvili to nacita a pak spadne..testovano na 2 prohlizecich a funkcni cdkey nezle taky na netu nikde najit, netusite pls nekdo ?

dekuji ze se snazite ale ja takhle jedu vse delam spravne ALE tam kde je krok vytvoreni LIVE ID vyplnim jmeno, heslo, kontrolni otazku, CAPATCHU a dam odeslat tak to spadne, nic se neodesle. takhle vypada kdyz ve v 23:13 kliknu na jejich webik (pres odkaz register now)
66694error.jpg
nebo jeste jednou tu: (nekdy ma imagepile vypadky)
http://img131.imagevenue.com/img.php?image=45463_er ror_122_594lo.jpg
to je tento link:
35husb
ten druhy panel (ten druhy odkaz) je:
37z8tt
jak vidite vlevo mi to nenacte ani to naky jejich menu. podotykam ze mam nejnovejsi verzy firefoxu(zkousel sem i explorer), nikdy jsem takovyto probley nemel, jediny oc me snad napada ale to je blbost sem ted instaloval nejnovejsi flash player...ale jak to vidim s tim dlouhym nacitani ty stranky a pak nelze zobrazit...spis to vidim na problemy na jejich strane. JUJ ale uz je to nekolik dni! ja potrebuju s tim studiem pracovat, si snad delaj srandu - kdo ma cas tohle resit? PAk se divej ze lidi warezujou...

Nemohl by se pls nekdo registrovat za me pres ten odkaz ? Treba email ci heslo bych dodal...fakt me to stve.dekuji. ps : omluvte moji gramatiku . DIKY

[mod]Dovolil jsem si ty předlouhý odkazy převést do něčeho rozumnějšího. Původní mám.... (Zarniwúp)[/mod]

Mě to všechno načte i zalogovat se de. V té levé části je button se kterám se dostaneš na stránku kde se vytváří účet. Můžeš se tam dostat i tímhle linkem

https://accountservices.passport.net/reg.srf?cb=Lci d%3D1033%26WizID%3Df2af055b-b408-4525-a033-bb129f9 f 5854%26Brand%3DVisual%2BStudio%2B2005%26ReturnUrl% 3 Dhttps%253a%252f%252fprofile.microsoft.com%253a443 % 252fproductactivation%252fproductactivation.aspx%2 5 3flcid%253d1033%2526wizid%253df2af055b-b408-4525-a 0 33-bb129f9f5854%2526h%253d2b5a3bea816cf7d6%2526pid % 253d76544-000-0000011-00126%2526lc%253d1033&ru=htt p s%3A%2F%2Fprofile.microsoft.com%3A443%2Fproductact i vation%2Fproductactivation.aspx%3Flcid%3D1033%26wi z id%3Df2af055b-b408-4525-a033-bb129f9f5854%26h%3D2b 5 a3bea816cf7d6%26pid%3D76544-000-0000011-00126%26lc % 3D1033&id=42814&sl=1&lc=1033

Když ti nepůjde vytvořit účet tak ti ho vytvořím sám.

[mod]Mitchi, programatore, jen se chci zeptat, fungují ty odkazy i přes tinyurl? Nedělá to s https nějaké brykule? Nevím jestli se s tím něco neděje a jestli má cenu převádět to do kratších tvarů. (Zarniwúp)[/mod]

Mitchi, programatore, jen se chci zeptat, fungují ty odkazy i přes tinyurl? Nedělá to s https nějaké brykule? Nevím jestli se s tím něco neděje a jestli má cenu převádět to do kratších tvarů.

Vypadá to v pořádku. Sorry, budu se příště snažit neflákat sem URL na 10 řádků:-)

A netušil by někdo,jak zaregistrovat produkt tak, aby ho mohli používat všichni uživatelé počítače? Když se přihlásím pod jiným jménem, tak se zas tváří, jako neregistrovaný. Potřeboval bych Visual C# nainstalovat na celou školní učebnu, kde jsou navíc cestovní profily, a nevidím reálně, že by se všichni studenti každý zvlášť registrovali na Ms Passport..

dekuji pekne za snahu ale ten jejich server je pres meho providera an prasky ! ! ! ! ! Prihlasim se do toho uctu co jste mi ochotne vytvoril, vyplnim jmeno, ZIP Code, email, zaskrtnu v cem me bavi programovat a pri odesilani to zase napise:chyba nacitani stranky ! ! ! ! ! Jestli jde jen o tyto blbe informace a pak poslou cdkey. mohl by pls jeste nekdo doklepnout toto? Blizsi ifno o sobe do toho formulare snad nemusim rikat..staci tam lhat...
KDO SE TOHO CHOPI TISICERE DIKY

prisly dve, jedna na verifikaci emailu a druha tohoto razu:

Microsoft® Visual C# 2005 Express Edition

To complete the registration process for Visual C# 2005 Express Edition, please validate your e-mail address. Once your e-mail address has been validated, you will receive your registration key and instructions to complete registration of your software. To validate your e-mail address and receive your registration key, please click on the link below:
http://profile.microsoft.com/ProductActivation/Conf irmEmail.aspx?lcid=1033&---------CENSORED

Troubleshooting:
If clicking on the link above does not work, try the following:

Select and copy the entire link.
Open a browser window and paste the link in the address bar.
Click Go or, on your keyboard, press Enter or Return.
Make sure to sign out of Passport and also clear your Browser "Cookies".
You may be asked to sign in with a Microsoft .NET Passport. When you get prompted at this screen make sure to sign in with your original Passport account not the email address you just changed it to.

Note to Hotmail and MSN users: If you are using a Passport account other than the one you used to receive this verification e-mail you must follow the Troubleshooting steps above to successfully complete your e-mail verification process.

Do not reply to this message. This email message has been sent from an unmonitored e-mail address. We are unable to respond to any replies sent to this e-mail address.

If you continue to have access problems or want to report other issues, please Contact Us.

© 2005 Microsoft Corporation.

email jde potvrdit v poho ale to druhe jiz ne. Na poprvi kdyz jsem klikl tak zase pad a spojeni se serverem preruseno... po par minutach...na podruhe to nespadlo zobrazila se tabulka pro prihlaseni a kdyz sem se prihlasil tak to spadlo. byla tu ochotna dalsi duse a poslala mi dalsi ucet s heslem. Opet to same, kdyz rikate za Vam to jde v poho tak je chyba asi u meho internet providera (O2), tedy neresitelna situace z meho pohledu :( Zkusim se regnout od kamose nebo nemate nekdo dalsi CDKEY, nebo nemuzete si jej nechat vygenerovat (poslal bych confirm email)? Proste z meho PC s timhle internetem je to neresitelna situace...uz nekolik dni chjo ja uz chci kodit