Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neshoda mista

mam problem s diskem C,
porad mi to pise ,,malo mista na diku C", ale kdyz oznacim vsechny soubory, tak mi tam ma zbyt jeste 1GB a nejen 150MB jak se domniva muj pocitac. CO S TIM???
Diky za odpoved :-):-):))

Co takhle vymazat soubory v adresáři c:\windows\temp a c:\documents and settings\uživatel\local settings\temp - to by mohlo pomoct, ne? A swap soubor určitě taky mění velikost. Ještě by se dalo pohýbat s Obnovením systému (nastavit menší procento využití), vysypat koš, vyprázdnit dočasné soubory internetu... To že tam nezbývá tolik místa kolik by mělo, může být způsobeno i režií filesystému (zabrané místo na disku je vždy v celých clusterech).

A nemůžeš tam mít 100M různých zbytků? Když se vyčistí tempy a cache prohlížeče a ostatní tak to souhlasí?
I když to někteří nemají rádi, zkus ccleaner, ale pořádně si pročti co chceš aby čistil, jde přepnout na češtinu, Na tu chvíli než si zapamatuješ ty 4 tlačítka:-) ale pozor při instalaci, nabízí YAHOO toolbar tak to nepovoluj.

Místo na disku vážně může ,,samo" ubejvat. Neshoda je určitě v těch skrytých složkách, jako body obnovení systému, zálohy, knihovny...apod. Skryté složky si můžeš zobrazit takhle: Ovládací panely > Možnosti složky > Zobrazení mňo a tam by někde mělo bejt buďto zobrazovat skryté..atd nebo nezobrazovat. Ale jestli se nevyznáš v systému, tak né abys něco zbrkle mazal ! Ty ty ty...