Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neshoda mista

mam problem s diskem C,
porad mi to pise ,,malo mista na diku C", ale kdyz oznacim vsechny soubory, tak mi tam ma zbyt jeste 1GB a nejen 150MB jak se domniva muj pocitac. CO S TIM???
Diky za odpoved :-):-):))

Místo na disku vážně může ,,samo" ubejvat. Neshoda je určitě v těch skrytých složkách, jako body obnovení systému, zálohy, knihovny...apod. Skryté složky si můžeš zobrazit takhle: Ovládací panely > Možnosti složky > Zobrazení mňo a tam by někde mělo bejt buďto zobrazovat skryté..atd nebo nezobrazovat. Ale jestli se nevyznáš v systému, tak né abys něco zbrkle mazal ! Ty ty ty...