Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráváním "2-CD" filmů

Mám problém, s přehráváním filmů (.avi), které jsou rozděleny na dvě části. Obraz se kouše a zvuk je zpomalený. Zkoušel jsem WINAMP, WMP, BS PLAYER a všude to samé. Zkoušel jsem přeinstalovat kodeky, ale nepomohlo to. Nejhorší na tom je, že to začalo z ničeho nic a toho, že jde jenom o 2-CD filmy jsem si všiml až po čase. Nevíte psm někdo co s tím?
A ještě bych měl takový menší dotaz: V mém oblíbeném BS Playeru je obraz horší než třeba ve Winampu nebo WMP, hlavně to jde vidět na černé barvě, na které jsou šedivé mapy, dá se to nějak "pořešit"? Děkuji za odpověď.

Jenom se pro jistotu zeptám,
jestli na přehrávání starších CDčkových divx filmů vždycky potřebuju kodeky v systému, nestačí jen nějaký přehrávač, který už je má zabudované v sobě, a tedy si nemusím kodekama prasit systém?
Třeba jako powerdvd, kterej přehrává dvdčka, aniž by na to v systému bylo cokoli předpřipraveno...