Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TvorbaWebu

Dobrý den,
sem začínající tvůrce webu a potřebuju poradit s tímto problémem.
V photoshopu jsem si vyrobil pozadí na web a pomocí bluevoda website sem vytvořil hrubý vzhled.Index soubor sem uploadnul na segames.ic.cz(přes ftp).První soubor index původní od internet centrum sem smazal a nahradil mým(pozor na písmena kvůli linuxu jsem si dával).Při načtení stránky se mi zobrazí ale pouze bílá stránka a nevim čím to je.Prosím poraďte.

Jeden obrázek, jehož grafická kvalita je hodně diskutabilní (mě se teda nelíbí vůbec, ale každej má jiný gusto, že), nedělá web.
Přečti si aspoň něco z tohodle: html
K tomu jinak nemá význam cokoli psát a krátce poradit se v tomhle případě nedá.

odkazy v textu málo odlišené, hover efekt v levém menu skoro neviditelný.
titulní stránka chce doinstalovat ještě něco, nevím co - tůdle! (edit: už nechce - třeba to pocházelo od jejich reklamy)
levé menu taky mohlo mít víc sladěný vzhled se zbytkem stránky, ale budiž.
jinak 4 z 5 brtníků nesnáší čistě bílé pozadí #ffffff, to je teď nějaká móda todle to.

ještě: v čem to píšeš? dnes bývá zvykem psát tagy malým písmem, ale netvořím weby, v xhtml je třeba zas něco jinak.
zápis s bold je zdánlivě jednoduše zapsaný, ale nechal bych styl na "class" a bold považoval za zastaralý:

<P><B class="dark_black">Úvod</B></P>

To video je brutální.:-D

Na Maxthonu: default 2 blok reklamy (neblokuju lištu) jen forpsi.
---
Nelíbí: je tu úzká nudle = nemáš obsah a snažíš se to udělat dlouhý?
menu vypadá jako osamělý voják v poli. - dojmově to tam nepatří.
Líbí se mi ID head - jen by to chtělo rozšířit - nudlu maximálně do polivky.

A na závěr tečka.

Mrkni na ní.;-)