Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K čemu je Adobe Reader Synchronizer?

Nainstaloval jsem si Adobe Reader 8 - Czech a rázem se mi mezi programy, spouštěnými po spuštění Windows kromě speed Launcheru, objevil i "Adobe Reader Synchronizer". Nevíte k čemu je ten synchronizer?
Změna předmětu, původně: adobe reader synchronizer (host)

Nevím jak je tomu u jiných lidí *), ale jak Launcher, tak Synchronizer by se mi na PC spustil jen jednou a to poprvé. Zlatý FoxIt Reader! ...a na to jedno procento problémových *pdf mi stačí sedmičková verze AR.

*) nepracujících přímo s "velkým" Acrobatem