Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba exe

mam takovej problem v poslednom dobe mi naskakuje chibove hlaseni treba expoler.exe nepo vmp.exe kterim zavisi kteri program mam pusteni pak ze vigeneroval chibu vo windovsu a trebe restartovat .

Jejda! A ještě se vám řáčila rozbít klávesnice - neumí malá písmenka! ::)
No on Avast je na takovou potvoru poněkud málo. Zkuste také např. Spybot S&D, případně Ad-aware. Kde je lze stáhnout a jak použít se tu už probíralo mnohokrát - použijte hledání, jenž naleznete u pravého okraje této stránky.