Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba exe

mam takovej problem v poslednom dobe mi naskakuje chibove hlaseni treba expoler.exe nepo vmp.exe kterim zavisi kteri program mam pusteni pak ze vigeneroval chibu vo windovsu a trebe restartovat .

Jejda! A ještě se vám řáčila rozbít klávesnice - neumí malá písmenka! ::)
No on Avast je na takovou potvoru poněkud málo. Zkuste také např. Spybot S&D, případně Ad-aware. Kde je lze stáhnout a jak použít se tu už probíralo mnohokrát - použijte hledání, jenž naleznete u pravého okraje této stránky.

Nic ve zlém, ale právě jste udělal ze slováků hlupáky, kteří neumějí dělat čárky ve větě a používat písmeno "ypsilon". A to mi vadí mnohem více, než ta vaše strašná čeština.
Takže se nevymlouvejte na to, odkud jste - to s úrovní psaného projevu nesouvisí. Klidně pište slovensky, my si to přeložíme. ;-)

Díky karlovi a MM za seriózní odpovědi, ostatní snad jen nadávali.

vengli, budeš asi muset použít komplexnější řešení. Chce to kombinaci
antiviráku a více antibreberkových programů. Zkus určitě free AdAware
a nakonec CCleaner, pokud tvůj aktualizovaný antivirák nic nehlásí:

adaware

ccleaner

čeština pro tuto verzi CCleaner 2.00.500:

ccleanerczbuchtic.html

Asi ideální by bylo obnovit Windows z nějaké zálohy,
máš nějakou zálohu nebo alespoň Bod obnovení, který se tvoří defaultně sám?