Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Woken

Zdravim. Doma se mi zhroutil systém (můžu se normálně přihlásit, ale jakmile kliknu třeba na nějakou složku nebo otevřu internet, systém se zhroutí a naskočí bluescreen). Tak to chci přeinstalovat. HDD mam rozdělený na 2 oddíly, systém a data. Tak sem do mechaniky dal CD s windows a restartoval ho. Systém se spustil z cd a hned se začal instalovat, aniž by se zeptal, kam ho chci instalovat (C nebo D). A právě že se mi nainstaloval na D (datový oddíl), a já ho chtěl na C. Takže tam mam najednou 2 OS. Tak sem chtěl C naformátovat ve Správci PC a to taky nejde. Proto se ptám, jak udělat, aby se mi na C naistaloval systém a ne na D? Mam Windows XP Home.

Tak už mi to de. spustil jsem windowsy z D a hodil do mechaniky cd s OS. A světe div se, ono se to restartovalo a zobrazila se mi ta známá nabídka, kam to chci nainstalovat. Tak sem C odstranil, udělal nevej oddíl, naformátoval a nainstaloval windowsy. Teď už jenom zálohnu data z D, taky ho naformátuju a je to. Dík za vaše odpovědi.